Ta strona używa cookies. Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies może utrudnić korzystanie z serwisu. Więcej informacji dostępne jest w polityce prywatności.

Zgadzam sięZamknij
Pomiń menu
Logo "Małopolska Inwestuje"

Forum Skarbników Jednostek Samorządu Terytorialnego Małopolski

19.V.2026

Forum Skarbników Jednostek Samorządu Terytorialnego Małopolski

19 maja 2026 r. w Krakowie odbyło się Forum Skarbników Jednostek Samorządu Terytorialnego Małopolski, zorganizowane przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej – Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji. W spotkaniu udział wziął również Małopolski Fundusz Rozwoju, który przedstawił uczestnikom produkt finansowy – Pożyczkę „Małopolska Woda”.
Instrument ten został przygotowany z myślą o gminach oraz innych podmiotach realizujących inwestycje w obszarze gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Finansowanie może zostać przeznaczone m.in. na budowę i modernizację sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także na rozwój infrastruktury komunalnej poprawiającej jakość życia mieszkańców.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu.

19 maja 2026 r. w Krakowie odbyło się Forum Skarbników Jednostek Samorządu Terytorialnego Małopolski, zorganizowane przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej – Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji. W spotkaniu udział wziął również Małopolski Fundusz Rozwoju, który przedstawił uczestnikom produkt finansowy – Pożyczkę „Małopolska Woda”.
Instrument ten został przygotowany z myślą o gminach oraz innych podmiotach realizujących inwestycje w obszarze gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Finansowanie może zostać przeznaczone m.in. na budowę i modernizację sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także na rozwój infrastruktury komunalnej poprawiającej jakość życia mieszkańców.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu.